30-lecie firmy PTC Czajkowski

Nowa telematyka i XFy!
18 maja 2018
Odbiór nowych Dafików
29 maja 2019

Na początku maja mieliśmy okazję do świętowania 30-lecia istnienia naszej firmy. Życzeniom nie było końca, a świętowanie tego wydarzenia trwa nadal. Z tej okazji w siedzibie firmy odbyła się mała uroczystość, podczas której w gronie najbliższych współpracowników uczciliśmy tę rocznicę.

Dla przypomnienia, trochę z historii przedsiębiorstwa…

Początkowo w barwach firmy jeździło kilka aut typu bus. Przemierzały one tysiące kilometrów na drogach Polski i po autostradach naszych zachodnich sąsiadów. Wszystko to po to by w końcu na drodze nieustającego rozwoju, po 30-latach przeobrazić się z małej firmy zarządzanej przez jedną osobę w prężnie działające przedsiębiorstwo rodzinne. Aktualnie firma zatrudnia ponad 120 osób, w większości kierowców, którzy korzystają z taboru ciężarowego składającego się z 96 samochodów ciężarowych, ponad 120 naczep i przyczep, kontenerów wymiennych typu BDF, busów i samochodów osobowych.

Publiczny Transport Ciężarowy Ireneusz Czajkowski, firma założona przez Ireneusza Czajkowskiego w roku 1989 roku, nieprzerwanie od tego czasu świadczy usługi transportowe i spedycyjne. O charakterze rodzinnym firmy świadczy m.in. fakt, że od początku jej istnienia w jej strukturach pracują osoby zatrudnione w latach 90. ubiegłego wieku, w tym bliższa i dalsza rodzina.

Właścicielowi a także wszystkim odpowiedzialnym za doprowadzenie firmy w miejsce w którym się teraz znajduję życzymy wszystkiego co najlepsze, w tym kolejnych wielu lat jej funkcjonowania, obfitujących w same sukcesy!

PTC
PTC