Pierwsze testy VOLVO w PTC Czajkowski
5 października 2016
Odebraliśmy kolejne Volvo i DAF-y
17 lutego 2017

W wyniku wzmożonych starań, szkoleń i ulepszeń w naszych procedurach bezpieczeństwa firma Publiczny Transport Ciężarowy Ireneusz Czajkowski została w lutym 2017 r. uhonorowana akredytacją od UK Border Force.

Nielegalna imigracja jest ogromnym problemem dla firm transportowych i spedycyjnych. Wiąże się ona nie tylko z ogromnymi karami dla przewoźników, ale również z opóźnieniem dostaw towarów, zniszczeniem ładunków oraz zatrzymaniem ich przez straż graniczą.

Wprowadzenie całego systemu środków prewencji, takich jak odpowiednie przygotowanie sprzętu, aut i naczep, ścisła współpraca z UK Border Force oraz odpowiednie przeszkolenie kierowców z zakresu zabezpieczania ładunków, przyniosło w efekcie podniesieniem bezpieczeństwa naszych transportów do najwyższego światowego poziomu, czego wyrazem jest przyznanie niniejszej akredytacji.

Nasze wysiłki jednak nie kończą się na tym etapie – dbamy o to, aby utrzymać osiągnięty efekt poprzez stała kontrolę i odpowiednią dokumentację każdego wykonywanego transportu. Uznanie dla naszych wysiłków ze strony UK Border Force wiele dla nasz znaczy i jest dla nas motywacją do dalszego działania oraz ciągłej poprawy bezpieczeństwa w naszej firmie.

PTC
PTC