Nowe Ducato w naszej flocie
14 marca 2018
30-lecie firmy PTC Czajkowski
11 maja 2019

W dniu 15 maja 2018 roku dotarły do nas kolejne nowe DAFy XF106.480 . Są to 4 sztuki z 8 zamówionych kilka miesięcy temu samochodów. Nowe XFy dołączyły już w sumie do ponad 30stu Dafów jeżdżących we flocie PTC Czajkowski. Kontynuując współpracę z Autoryzowanym Dealerem pojazdów marki DAF – Esa Trucks Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach, wyposażamy naszą flotę tylko w sprawdzone marki!

Nowe ciągniki w dniu dzisiejszym rozpoczynają pracę w naszej firmie, zapewniając kierowcom bezpieczne i bardzo dobre warunki pracy. My jako przewoźnik cieszymy się, że tak ładne i nowoczesne samochody wzbogaciły naszą flotę. W połączeniu z nowymi naczepami marki Schmitz, będą stanowiły doskonały duet!

Jednocześnie pragniemy nadmienić, iż nawiązaliśmy współpracę z wrocławską firmą FrameLogic, która wyposaża nasze samochody w nowoczesne systemy telematyczne.

Dzięki technologii otrzymujemy nieocenione wsparcie w analizie i optymalizacji każdego aspektu związanego z flotą, a nasi Klienci pełną kontrole nad każdym etapem realizacji zlecenia.

Frame LogicESADAF

PTC
PTC