PTC w social media
26 czerwca 2019
Ostatnie zamówienie w tym roku
5 listopada 2019

W trzecim tygodniu sierpnia zjechały do nas dwa nowe pojazdy z ostatniego dużego zamówienia. Samochody w zabudowie BDF marki DAF wraz z dwoma przyczepami tandemowymi Wecon przyjechały na bazę firmy PTC Czajkowski z miejscowości Strumień, gdzie były uzbrajane przez firmę WESOB, jednego z naszych partnerów.

To kolejne z zespołu pojazdów tego typu, w tej samej konfiguracji, które zamówiliśmy zgodnie z wymaganiami naszego Klienta. Od dzisiaj będą one obsługiwały stałe linie na zachodzie Europy, świadcząc usługi najwyższej jakości i reklamując jednocześnie markę PTC Czajkowski na drogach UE.

Jeśli macie zapytanie związane z nawiązaniem współpracy w zakresie świadczenia przewozów towarowych na terenie Europy lub uzyskaniem pomocy spedycyjnej – skontaktujcie się z nami: biuro@ptc-czajkowski.pl.

Wyspecjalizowana kadra zarządzająca transportem podejmie się każdego wyzwania. Ponad 100 pojazdów ciężarowych przy pomocy ponad 130 naczep i przyczep oczekuje na spełnienie wszystkich wymagań, które stawiane są nam w procesach logistycznych. PTC Czajkowski to sprawdzona marka transportowa.

PTC
PTC