PTC Czajkowski

Twój niezawodny partner w transporcie

+120
ciągników i pojazdów ciężarowych
ponad 30 lat
lat doświadczenia
PTC Czajkowski
Wiodący lider branży logistycznej

Jako jeden z wiodących liderów branży logistycznej na terenie Wielkopolski, firma PTC Czajkowski Sp. z o.o. od lat udowodnia, że rodzinna firma może wiele osiągnąć dzięki zaangażowaniu jej pracowników i innowacyjnemu myśleniu.

Założycielem  firmy jest Ireneusz Czajkowski. Firma istnieje na rynku branży transportowej od roku 1989. W roku 2023 nastąpiło jej przekształcenie, w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Od dnia 01.03.2023 funkcjonuje pod nazwą PTC Czajkowski Sp. z o.o.

50 tys.
przewiezionych ładunków
150 mln
przejechanych kilometrów
Ponad 30 lat tradycji, zmian i innowacji.

Zapewniły nam one stabilną pozycję na rynku, rozpoznawalność marki a także nowoczesny i niezawodny sprzęt. W konsekwencji również zaufanie, które zaowocowało doskonałymi relacjami z naszymi klientami i partnerami.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowców oraz osób zarządzających transportem, gwarantujemy solidne wykonanie usług i terminowość realizowanych przewozów.

Napisz do nas

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.